Педагогічний колектив

 
 

Долгова Зоя Василівна

Директор школи

вчитель англійської мови

Спеціаліст вищої категорії,

«старший учитель»

Гребенюк Світлана Юріївна

Заступник директора з НВР,

вчитель початкових класів

Спеціаліст вищої категорії,

« старший учитель»

 
 
Зуб Лариса Вікторівна
Вчитель географії
Спеціаліст вищої категорії,
вчитель-методист

Паливода Олена Миколаївна

Вчитель біології, хімія,екологія,екологія рід. краю

Спеціаліст вищої категорії,

вчитель-методист

 

Хмарюк Наталя Валентинівна
Вчитель українську мови та літератури, зарубіжної літератури і російської мови
Спеціаліст вищої категорії,
« старший учитель»
 
 

Михасюк Зоя Петрівна

Вчитель українську мови та літературизарубіжної літератури

Спеціаліст І категорії

 

Паталах Світлана Іванівна

Вчитель історії,правознавства,обр.мистецтва,художньої культури,людини і світу

Спеціаліст вищої категорії,

« старший учитель»

 

Балабуха Іван Васильович 

Вчитель основ здоровя і технологій

Спеціаліст І категорії

 

Буйненко Віктор Григорович 

Вчитель трудового навчання, ЗВ

Спеціаліст ,9 розряд

 

Скляр Олег Олександрович

Вчитель фізкультури

Спеціаліст, 11 розряд

 

 

 

Лаптєва  Валентина Вікторівна

Вчитель математики

Спеціаліст І категорії

 

Каспришина Олена Миколаївна

Вчитель математики

Спеціаліст, 11 розряд 

 

Фото Elena Kasprichina.

 

 

Писанко Ігор Васильович

Вчитель інформатики

Спеціаліст вищої категорії,

«старший учитель»

 

Капінос Наталія Олександрівна

Вчитель початкових класів

Спеціаліст вищої категорії «старший учитель»

 

Москаленко Оксана Миколаївна

Соціальний педагог

Спеціаліст.9 розряд

 

Балабуха Оксана Романівна

Вчитель початкових класів

Спеціаліст вищої категорії

«старший учитель»

 

Козлова Наталя Валеріївна

Заступник директора з НВР
Вчитель англійської мови
Спеціаліст ІІ категорії
 

Зимарьова Світлана Іванівна

Вихователь ДНЗ

Спеціаліст І категорії

 

Чобота Юлія Олександрівна

Вчитель початкових класів

 Спеціаліст ІІ категорії 

 

Євдакова Анна Павлівна

Вчитель початкових класів,інформатики

спеціаліст, 9 розряд

 

Левченко Людмила Вікторівна

Практичний психолог

Спеціаліст І категорії

 

Балабуха Ніна Петрівна

Вихователь ДНЗ
Спеціаліст ІІ категорії
 
 

Гринь Ірина Володимирівна

Вихователь ДНЗ

Спеціаліст 8 розряду

 

Васіл’єва Яна Іванівна

Вихователь ДНЗ

Спеціаліст 8 розряду

 

Балабуха Світлана Кузьмівна

Музичний керівник

Спеціаліст 8 розряду

 

 

Петриченко Євген Сергійович

Вчитель фізики ,астрономії

Спеціаліст 8 розряду